گزارش همکاری در استارتاپ ویکند مدرسه فرزانگان


همزمان با روز ملی  کارآفرینی، مرکز نوآوری ایران زمین درجهت حمایت از نوجوانان خلاق و توسعه طرح های نوآورانه دانش آموزی با مشارکت دبیرستان دخترانه فرزانگان ۶ اقدام به برگزاری آنلاین استارتاپ ویکند برای کلاس یازدهم دبیرستان دخترانه فرزانگان ۶ کرد.
“مرکز نوآوری ایران زمین” براساس ماموریت ذاتی خود در جذب و حمایت از ایده های خلاقانه، با مشارکت در این رویداد ضمن حمایت مادی از این رویداد، در خصوص  منتورینگ تیمها، داوری و ارزیابی طرح ها نیز همکاری نمود.


در این رویداد ۱۷ گروه دانش آموزی در تیم های ۵ و ۶ نفره در زمینه های: تکنولوژی و  کسب و کارهای آنلاین به رقابت با یکدیگر پرداختند که از میان آنها ۴ طرح On Library (کتابخانه کتاب‌های دست‌دوم)، داروژن (طراحی وبسایت در حوزه دارو برای تعامل خریدار، داروخانه‌ها و پزشکان)، گیالایت (مرا خاموش کن)، نجات میوه‌ها(ماشین حمل) برگزیده شدند.
مرکز نوآوری ایران زمین بر این باور است که آموزش یک گام پیش از آماده‌سازی زیرساخت‌ها می باشد و لازم است که در این زمینه رشد و پرورش  ایده های خلاق نسل آینده  سرمایه‌گذاری بیشتری صورت گیرد. 

برای دریافت اطلاعات بیشتر، در زمینه پذیرش طرح و ایده های نوآورانه و دریافت حمایت مرکز نوآوری در خصوص پرورش، رشد و هدایت  طرحها، به لینک زیر مراجعه فرمایید:

——————————————————————————————————————————————————————————
https://lnkd.in/d_U7RMV

اخباراخبار

ارزش گذاریاستارتاپاستارتاپ های فین تکاستارتاپ ویکندسرمایه بذریسرمایه گذاریکسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *