نوآوری به گستره ایران زمین

نوآوری به گستره ایران زمین

 

 

مرکز نوآوری ایران زمین، زیر مجموعه بانک ایران زمین در سال ۱۳۹۸ تأسیس شد و از تیرماه سال ۱۳۹۸ با تمرکز بر حوزه های: فناوری مالی (فین تک)، بلاکچین، هوش مصنوعی، بیگ دیتا و تجارت الکترونیک، فعالیت خود در جهت آموزش و توانمند سازی، هدایت و حمایت از کسب و کارهای نوپا را آغاز کرد.
این مرکز با هدف استفاده از تجارب موجود برای هم‌افزایی و توسعه‌ی زیست‌بوم کسب‌وکارهای ‌نوپا فعالیت می‌کند. شعار بانک ایران‌زمین، نوآوری به گستره ایران زمین بوده و مرکز در تلاش است که جایگاه خود را به‌عنوان حمایت کننده کسب‌وکارهای نوآور و نوپا تثبیت نماید.

مرکز نوآوری ایران زمین توان و امکانات خود را در خدمت پرورش طرح­ های خلاق، ارزش آفرین و گروه­ های پویایی قرار می­دهد که برای رشد و حضور اثرگذار در فضای کسب­ و ­کار نیازمند حمایت هستند.

شعار ما « نوآوری به گستره ایران زمین » و هدف ما «حمایت از تمامی بخش­های زیست بوم نوآورانه در سراسر کشور» عزیزمان ایران است و برای رسیدن به این هدف سخت تلاش می­کنیم.

دایره حمایت مرکز نوآوری ایران زمین به گستردگی خلاقیت صاحبان طرح ها، وسعت اندیشه خلاق آنها و همت والای فعالان حوزه کسب ­و ­کارهای نوپا خواهد بود

ما با هم کار میکنیم

ما با هم کار می کنیم

 

زیرساخت های فراهم شده در مرکز نوآوری ایران زمین، شرایط مناسب حضور در فضای کسب‌وکار را برای صاحبان طرح­ ها در قالب برنامه‌­ شتابدهی فراهم ساخته است. فضای کار اشتراکی­، شبکه ارتباطی گسترده با فعالان زیست­‌بوم، با مراکز علمی و دانشگاهی، موقعیت ممتازی را برای صاحبان طرح های نوآورانه ایجاد کرده­؛ تا در مسیر مناسب رشد و ارزش ­آفرینی قرار گیرند.

[ultimate_spacer height=”50″]

تیم ما

همکاران ما در بخشهای مختلف مرکز نوآوری ایران زمین

رامتین بختیاری مدیرعامل

آرین آزادیان مدیر نوآوری

علی ترکمانکارشناس شتابدهی