کشت‌یار، کسب‌وکاری که از آسمان به زمین رسیده


به همه آنهایی که روی زمین دنبال یک طرح خوب و مفید و کارساز هستند این خبر خوش را بدهیم که یک گروه کوچک که در زمینه هوا فضا متخصص هستند، روی زمین گشتند و گشتند و چند تا مهندس کشاورزی خوب را پیدا کرده و یک کسب‌وکارنوپا به اسم کشت‌یار راه انداخته‌اند.
بچه‌های کشت‌یار قرار گذاشته بودند که تخصص و توان خود را در اختیار کشاورزان بگذارند و امروز با گذشت بیش از یک‌سال از شروع به کارشون، نشانه‌های موفقیت این کسب‌وکار در حال نمایان شدن هست. این گروه که درکنار خدمت‌رسانی به کشاورزان توانستند خدمات یهم به برخی سازمان‌های دولتی ارائه کنند روز به روز در حال رشد هستند. این گروه که انگار از آسمان به زمین رسیده‌اند با تحلیل تصاویر ماهواره‌ای در خدمت کشاورزی کشور قرار گرفته‌اند.
گروه کشت‌یار از تابستان ۹۸ وارد مرکز نوآوری ایران زمین شدند و با حمایت این مرکز کارشون را ادامه دادند. حالا با خوشحالی باید خبر بدیم که با تلاش زیاد موفق شدند در برنامه میدون شبکه سه هم بدرخشند. رقابت در این مرحله برنامه میدون بین سه کسب و کار کشت‌یار، تولید ماشین‌های ورزشی و تولید نمایشگرهای سه بعدی بود که رای داوران و هئیت منصفه گروه کشت‌یار را با اکثریت قاطع آرا و اختلاف زیاد به عنوان تیم برتر به مرحله بعدی فرستاد.
باید منتظر بمانیم و ببینیم که آرای مردمی چقدر به این گروه برای ورود به مرحله بعد کمک خواهد کرد. شک نداریم که این گروه کارشون را با قوت ادمه می‌دهند و از این پس درباره اونها خیلی خواهیم شنید، اما برای هموارتر شدن مسیر خوب هست که به این گروه برای وارد شدن به مرحله بعدی برنامه میدون رای بدیم.
برای رای دادن به تیم کشت‌یار (به مدیریت خانم سارا میرشکاری) به یکی از این روش‌ها عمل کنید:
لینک سایت میدون
اپلیکیشن روبیکا: دانلود از android یا ios

اخبار

استارتاپشتابدهندهفضای کار اشتراکیکسب وکارکشاورزکشاورزیکشتیارمرکز نوآوری ایران زمین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *