مصاحبه پایگاه خبری عصر بانک با دکتر وحید محمودیان


عصربانک اینبار براساس تمرکز اکوسیستم نوآوری بر روی بانکداری و خدمات دیجیتال و باز به سراغ #مرکز_نوآوری_ایران_زمین به عنوان پیشخوان ارائه خدمات دیجیتال بانک ایران زمین به کسب و کارهای نوپا و بالغ آمده است.

دکتر محمودیان مدیر عامل مرکز نوآوری ایران زمین در این مصاحبه به ماموریت ها و اهداف این مرکز اشاره کرده و حمایت از کسب و کار های نوپا در دوره #پیش_شتابدهی و #شتابدهی  و ارائه خدمات #سرمایه_گذاری_خطرپذیر و آموزش و توسعه فرهنگی از طریق #آکادمی_ایران_زمین را از فعالیت های این مرکز نامیده اند.

ایشان در خصوص ارائه نسل جدیدی از خدمات و سرویس ها در #بانکداری_دیجیتال به عنوان مهمترین فعالیت‌ این مرکز اعلام کردند:” با تصویب شورای عالی فن‌آوری اطلاعات بانک ایران زمین، مرکز نوآوری ایران زمین، نقطه اتصال و تماس تمامی کسب و کارهای نوپا و بالغ برای دریافت سرویس‌های دیجیتال بانک و پیشخوان ارائه خدمات  دیجیتال بانک ایران زمین شد. زیر ساخت لازم برای این موضوع “#بوم_ایران_زمین” است که با نام تجاری #IZBOOM شناخته می‌شود.”

شما میتوانید گفت و گو کامل را در لینک زیر مطالعه کنید. 

https://asrebank.ir/?p=161497

اخباراخبار

ارزش گذاریاستارتاپاستارتاپ های فین تکاستارتاپ ویکندپایگاه خبریخرد و کلانرویداد حضوریسرمایه بذریسرمایه گذاریکسب و کارگپ و گفتهفته نامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *