مرکز نوآوری ایران زمین دانش بنیان شد.


مرکز نوآوری ایران زمین با عنوان ثبتی “شرکت نوآوری و کار آفرینی ایرانیان آراد” دانش بنیان شد.

مرکز نوآوری ایران زمین از سوی کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، عنوان دانش‌بنیانی (سطح ۲) را در آبان ۱۴۰۰ کسب نمود.

شرکت‌های دانش‌بنیان، شرکت‌هایی هستند که با ترکیب دانش، فناوری و تخصص‌های علمی و پژوهشی، فعالیت می‌کنند.

در این شرکت‌ها، ایده‌های نو و قابل پیاده‌سازی علمی توسط نیروهای جوان و خلاق به فناوری‌های کاربردی تبدیل می‌شوند.

مرکز نوآوری ایران زمین، زیر مجموعه بانک ایران زمین از تیرماه ۱۳۹۸ فعالیت خود را با تمرکز بر حوزه های: فین‌تک، بلاکچین، گردشگری، سلامت و انرژی، حمل و نقل و شهر هوشمند، در جهت آموزش و توانمند سازی، هدایت و حمایت از کسب و کارهای نوپا، آغاز کرد.

این مرکز، با توجه به رسالت خود، خدمات و حمایت های متنوعی را در زمینه های پیش شتابدهی، شتابدهی، سرمایه گذاری و ارزشگذاری کسب و کارها، آموزش، امکان بهره مندی از فضای کار اشتراکی و مشاوره های تخصصی  به کسب کارهای نوپا و نوآور ارائه می نماید. مرکز نوآوری ایران زمین، همچنین از طریق سامانه بوم ایران زمین “فراز” و در راستای تحقق بانکداری دیجیتال، خدمات بانکداری باز و سرویس های بانکی و اداری را از طریق API و ویجت، ارائه می نماید.

مرکز نوآوری ایران زمین، به عنوان یک مرکز دانش بنیان، بیش از پیش، از طرح ها و ایده های نوآورانه استقبال و حمایت نموده و در راستای تحقق اندیشه خود “نوآوری، به گستره ایران زمین”، حامی کسب و کارهای نوپا و نوآور خواهد بود.

اخبار

APIizicenterاستارتاپایدهبانکداری_بازبوم_ایران_زمینپیش_شتابدهیدانش_بنیانسرمایه_گذاریشتابدهیطرح_نوآورانهفضای_کار_اشتراکیکسب_و_کار_نوپامرکز_نوآوری_ایران_زمیننوآورویجت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *