حضور مرکز نوآوری ایران زمین در نمایشگاه تراکنش


پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران با حضور فعالان خدمات و فناوری‌های مالی در روزهای پایانی آبان‌ماه 98 برگزار شد.

مرکز نوآوری ایران زمین یکی از حاضرین در نمایشگاه تراکنش سال 98 بود که در روز‌های 28 الی 30 آبان‌ماه در محل نمایشگاه‌های بوستان گفتگو شهر تهران برگزار شد. این نمایشگاه که پنجمین  دوره خود را تجربه می‌کرد محل عرضه خدمات و توامندی‌های فعال حوزه فناوری‌های مالی و کسب‌و‌کارهای مربوط به آن است.

نمایشگاه پنجم تراکنش گرچه بر خدمات و فناوری‌های مالی تمرکز کرده، اما بخش بزرگی از توجه خود را به کسب‌و‌کارهای نوپا و خلاق در این حوزه معطوف کرده و مرکز نوآوری ایران زمین نیز به همین دلیل حضور فعالی در نمایشگاه داشته است.

سه روز حضور در میان ارایه کنندگان خدمات و فناوری‌های مالی فرصت مناسبی بود تا مرکز نوآوری ایران زمین خود را معرفی کرده و برنامه‌های اجرا شده و راهبردهای طراحی شده را با فعالان زیست‌بوم کسب‌‌وکارهای نوپا در میان بگذارد. توجه ویژه مرکز نوآوری ایران زمین بر حمایت از کسب‌وکارهای نوآورانه حوزه فناوری مالی یکی دیگر از دلایل حضور در این نمایشگاه بود. ایجاد ارتباط مناسب با صاحبان طرح‌های ارزش‌آفرین و پیوند با موسسات بزرگ مالی، بانکی و علاقه‌مندان این حوزه از دیگر اهدافی است که مرکز نوآوری ایران زمین در جریان برگزاری نمایشگاه تراکنش دنبال می‌کرد.

در ادامه گزارش تصویری حضور ما در نمایشگاه ITE را مشاهده می‌کنید.

 

 

اخبار

فین تکنمایشگاه تراکنش

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *